11e Omloop van Hierden
21 april 2018
Home » Sportklasse » Deelnemerslijst 2018
Voorlopige deelnamelijst Sportklasse ( update 4-4-2018 )

 

Volgnr. Naam Woonplaats
1 Freek van Aernsbergen Utrecht
2 Willem van den Akker Almere
3 Paul Alberts Huizen
4 Wander Alblas Arnhem
5 Alwin Bakker Zwolle
6 Coen Beckers Woudenberg
7 Sjors Beijer Heelsum
8 Johnny van den Berg Beuningen Gld
9 Rene Bijkerk De Meern
10 Bas Boenders Utrecht
11 Ernest Boskovic Soest
12 Maarten Bremer Bemmel
13 Sietse Broekema Almere
14 Brian Burggraaf Velsen Noord
15 Bart Dijk Arnhem
16 Rik van Dijken 's-heerenberg
17 Ron Dooyeweerd Harderwijk
18 Edwin Driessen Utrecht
19 Sjaak Eijgenhuijsen Leeuwarden
20 Nick Eilander Heerde
21 Jasper van Ekeris Bussum
22 Coen Emmer Amsterdam
23 Niek Fransen Utrecht
24 Adrie Frijters Wageningen
25 Rob van Gameren Amsterdam
26 Matthieu Hendriks Lekkerkerk
27 Eddy Hermsen Ochten
28 Mark Hermsen Ochten
29 Erwin Hoftijser Arnhem
30 Diederik Hol Apeldoorn
31 Freo ten Hove Lelystad
32 Fred van Huisstede Almere
33 Ton Ippel Barendrecht
34 Fedde Jager Utrecht
35 Michiel Jansen Hilversum
36 Jos Kaal Didam
37 Mark Kassteen Amsterdam
38 Eltjo Keijer Utrecht
39 Mark Keijsers Utrecht
40 Levi Kerkhof Ede
41 Mark Keultjes Nieuwegein
42 Edwin Knol Zwolle
43 Rolf Kok Rouveen
44 Peter Kolsters Rijswijk
45 Daan Koning Midwolda
46 Carlo Kop Almere
47 Michiel de Koster Ijsselstein Ut
48 Arjen Kraaijeveld Kampen
49 Ferdy Kroon Assendelft
50 Erwin Kuipers Assendelft
51 Marcel Lambregts Meteren
52 Dennis Leeftink Arnhem
53 Sjoerd Lei Dokkum
54 Richard Louman Heelsum
55 Ruben Lukas Vroomshoop
56 Joris Lusink Amstelveen
57 Federico de Marco Almere
58 Jeroen Martens Rotterdam
59 Remco Menting Apeldoorn
60 Bart Nap Montfoort
61 Arjen Neefjes Bovenkarspel
62 Rudi Nijkamp Vriezenveen
63 Niek Olde Meule Hengelo
64 Dennis den Ouden Amersfoort
65 Ron Paffen Milsbeek
66 Niek Peters Putten
67 Selmar Pigge Heerenveen
68 Dick Post Wezep
69 Marco Postma Almere
70 Maarten Postma Hoofddorp
71 Martijn de Putter Nederhemert
72 Noud Roelen Arnhem
73 Berry Roelofs Groesbeek
74 Thomas de Ruiter Benthuizen
75 Patrick Schaap Kortenhoef
76 Arjan Seunninga Ede
77 Chris Simpson Amsterdam
78 Marco van Tiel Rhenen
79 Ossip van de Vegte Utrecht
80 Ard Veneman Utrecht
81 Dingeman Vink Haarlem
82 Marco Wassink Ruurlo
83 Peter de Weert Staphorst
84 Frans van Winden Bergschenhoek
85 Michiel Winthagen Amstelveen
86 Marcel Witte Amsterdam
87 Marco van Zuilen Nieuwegein

 

Powered by Sagitarius CMS